רוב האנשים מגיעים אלינו לפגישות אישיות בעקבות המלצה שקיבלו ממישהו שכבר פגשנו. רק לעיתים רחוקות, כשמגיע מישהו שלא שמע עלינו עולה השאלה “מה השיטה שלך?”. ואז העניין מסתבך. כי אנחנו לא עובדים בשיטה מסויימת שניתן לתמצת ונדרשות המון מילים כדי להסביר משהו שבחדר הטיפולים פשוט קורה.

אנחנו מאד שונים ולא מטפלים באותה צורה אבל אצל שנינו מי שאנחנו קודם לכל שיטה, רעיון או טכניקה שבהם נשתמש.

אצל שנינו נוצר במפגש הטיפולי קשר של קירבה עמוקה עם האדם שמבקש עזרה והקשר הזה הוא למעשה מרחב הריפוי. הקירבה, האמון והקשר האנושי הפשוט מאפשר לקליפות המיותרות לנשור ולמקור העמוק של הקושי שאיתו בא האדם – להתגלות.

כל תהליך הוא שונה ולכל פגישה חוקים משלה. יש תהליכים שנמשכים כמה חודשים. יש כאלה שיותר משנה ובמקרים מסויימים שינוי עמוק מתחולל בפגישה אחת בלבד.

אורית פיול אור          שי אור

כבר כמעט 20 שנה אנחנו מלמדים אנשים להקשיב. וגם מלמדים אותם ואת עצמנו כמה ראויים אנו שיקשיבו לנו. אנחנו לגמרי משוכנעים שאין מהפכה חשובה יותר מזו שמתחוללת בתוך הבית, בינינו לבין אלה שיקרים לנו מכל. אלה שאנו מבקשים להיות יקרים להם יותר מכל.

כך נוצר המרחב “בדיוק כמו שאני”. מקום שבו אנשים פוגשים אנשים והצמיחה היא בתוך החיים, בתוך המשפחה, בתוך החומר.

כאן אפשר לקרוא המון דברים שכתבנו, להצטרף לקורסים, להרשם לסדנאות והרצאות, לקבוע פגישות אישיות ולקבל את הספרים שלנו, את הדיסק שיצרנו ואת כל הדברים החדשים שנוצרים ממש עכשיו כאן אצלנו בחצר…


ברוכים הבאים!

הסיבה היחידה לקשר הוא קשר. והסיבה היחידה להמצאות ביחד היא כדי לאהוב. לא כדי להתקדם, לא כדי לתפקד, לא כדי “לתקתק” את הצרכים. כדי לפגוש. ובמצב של חופש, של שני אנשים נבדלים ונפרדים ולא תלויים, אפשר להפגש. מושך להפגש. מרתק לפגוש.