התחלות חדשות

” בדיוק כמו אני – המשפחה כמרחב פריחה “
קורה משהו באמת נדיר… אורית ושי אור צוללים לשיחת עומק פתוחה, אמיצה, כזו  שטורפת את הקלפים בכל הקשור לחיי המשפחה. הם לא רק חיים ביחד 28 שנים ומגדלים ביחד 3 ילדות, לכל אחד מהם אלפי תלמידים ומטופלים שלומדים מהם כבר למעלה מ 25 שנה את עקרונות ה”מהפכה השקטה” שהופכת את המשפחה לבית. למרחב של פריחה.

כשילדינו מסרבים להיפרד מאיתנו, כשכניסה למקום חדש או מעבר למסגרת חדשה הופכים לזירת מאבקים, כאב ותסכול – יש לזה סיבה טובה. כשכבר לא עוזר לנו להסביר, להפעיל כוחות שכנוע, כשגם דברי המורות או הגננות ” עכשיו קשה לו אבל זה יעבור ” לא מקלים עלינו – אולי כדאי כבר לעצור כדי לגלות מה מסתתר שם מתחת.
למה זה לא פשוט ?
בתכנית הזאת של “המשפחה כמרחב פריחה”, אנחנו לאט ובעדינות יורדים אל הצרכים העמוקים שבגללם ילדינו מקשים במעברים והופכים התחלה חדשה לסיוט.
וכמובן מציעים גישה שמשנה את הכל…

הצטרפו אלינו כאן בתכנית כדי לשמוע נקודת מבט חדשה.
כזו שמאפשרת להפוך פרידות ומעברים להזדמנות מופלאה להעמיק את הקשר עם ילדינו. הזדמנות להראות להם שגם כשהקרקע רועדת, אנחנו ביחד…

אם אהבת את הגישה ורוצה תמיכה או ייעוץ מאיתנו בתחומים ספציפיים אנחנו נשמח מאד!
צרי קשר כאן

כאן בתכנית הרדיו שלנו אנחנו מציעים ממש שפה חדשה, שימושית במיוחד לכל אשה שכבר לא מוכנה לחיות בלי קירבה!

קירבה הלכה למעשה… עשינו כבר המון תכניות, אבל זאת היא ממש ועידת פסגה. השנייה מתוך 3 תכניות מיוחדות וחגיגיות על “שפת הלב”. תכנית מסכמת שבה אנחנו אוספים את “הורות כמעשה ניסים” ו”אשה יודעת” ו”בדיוק כמו שאני” ל-13 סעיפים. אבני דרך פשוטות ועמוקות של העשייה והגישה שלנו כאן בעולם.

” בדיוק כמו אני – המשפחה כמרחב פריחה “
בכל שישי בתשע בבוקר ב”רדיו מהות החיים” קורה משהו באמת נדיר. אישה ואיש צוללים לשיחת עומק פתוחה, אמיצה, כזו  שטורפת את הקלפים בכל הקשור לחיי המשפחה. הם לא רק חיים ביחד 28 שנים ומגדלים ביחד 3 ילדות, לכל אחד מהם אלפי תלמידים ומטופלים שלומדים מהם כבר למעלה מ 25 שנה את עקרונות ה”מהפכה השקטה” שהופכת את המשפחה לבית. למרחב של פריחה.