בתי ספר

” בדיוק כמו אני – המשפחה כמרחב פריחה “
אורית ושי אור צוללים לשיחת עומק פתוחה, אמיצה, כזו  שטורפת את הקלפים בכל הקשור לחיי המשפחה. הם לא רק חיים ביחד 28 שנים ומגדלים ביחד 3 ילדות, לכל אחד מהם אלפי תלמידים ומטופלים שלומדים מהם כבר למעלה מ 25 שנה את עקרונות ה”מהפכה השקטה” שהופכת את המשפחה לבית. למרחב של פריחה.


האמנם התחלה חדשה?

כשתעלם תרועת הפסטיבלים, כשמחר יפסיקו לדבר בחדשות על שני מליון תלמידים שהולכים לבית ספר, על חמישה מליון הורים ששרדו את החופש הגדול ומאושרים שהילד הלך מהבית בבוקר – לא משנה לאן, ועל בשביתת מורים כן או לא…

כשהשגרה – שקטה ואכזרית כדרכה – תשתלט על סדרי ההשכמות וההסעות והכנת הסנדביצ’ים. עדיין תהיה שם ילדה, עדיין יהיה שם ילד, שהולכים מהבית בבוקר, שנמצאים חמש שעות לפחות עם מבוגרים שהם לא אתם.

עדיין תישאל השאלה:
מה היא עושה שם?
למה אני רוצה שהוא יהיה שם?

הצטרפו אלינו כאן בתכנית כדי לשמוע נקודת מבט חדשה.

כי ספטמבר שוב כאן, ואנחנו רוצים לבחון לאן אנחנו שולחים את ילדינו בכל בוקר? ולמה? ואיך הם חוזרים משם? הקדשנו לכך שעה ואתם מוזמנים להקשיב


אם אהבת את הגישה ורוצה תמיכה או ייעוץ מאיתנו בתחומים ספציפיים אנחנו נשמח מאד!
צרי קשר כאן

כאן בתכנית הרדיו שלנו אנחנו מציעים ממש שפה חדשה, שימושית במיוחד לכל אשה שכבר לא מוכנה לחיות בלי קירבה!

קירבה הלכה למעשה… עשינו כבר המון תכניות, אבל זאת היא ממש ועידת פסגה. השנייה מתוך 3 תכניות מיוחדות וחגיגיות על “שפת הלב”. תכנית מסכמת שבה אנחנו אוספים את “הורות כמעשה ניסים” ו”אשה יודעת” ו”בדיוק כמו שאני” ל-13 סעיפים. אבני דרך פשוטות ועמוקות של העשייה והגישה שלנו כאן בעולם.

” בדיוק כמו אני – המשפחה כמרחב פריחה “
בכל שישי בתשע בבוקר ב”רדיו מהות החיים” קורה משהו באמת נדיר. אישה ואיש צוללים לשיחת עומק פתוחה, אמיצה, כזו  שטורפת את הקלפים בכל הקשור לחיי המשפחה. הם לא רק חיים ביחד 28 שנים ומגדלים ביחד 3 ילדות, לכל אחד מהם אלפי תלמידים ומטופלים שלומדים מהם כבר למעלה מ 25 שנה את עקרונות ה”מהפכה השקטה” שהופכת את המשפחה לבית. למרחב של פריחה.