אולי גם את כמוני..
אולי האשה היודעת שאת מוזנת ופורחת כשאת פוגשת נשים יודעות כמוך.

כל אחת מאיתנו, בנתיב הפריחה שלה, לפעמים אשה נוכחת מאד ולפעמים פחות. לפעמים אשה יפה ולפעמים בשכחה מוחלטת של יופייה. אולי אתמול נואשת לגמרי מהאשה הקרובה שאת, אולי מחר תעופי בגאווה על האשה הנוגעת שאת.

זה לא משנה… כי כשנפגש נתחבר. נביט בעיניים. ניתן לכל החלקים שלנו מקום במעגל. ובמעגל הזה – נחדש ביחד את הקשר עם האשה היודעת שבנו, ניתן לה אישור מחודש להוביל את חיינו.

יש לי חלום – אני מדמיינת אותי נוסעת בכביש מתפתל, יורדת לעמק, עולה להר או חונה ברחוב סואן – ושם במרחב מוגן ובטוח אני פוגשת נשים

אולי החלום שלי נשמע מוגזם אבל אני רוצה לפגוש כהות ובהירות עם רעלות ועם שביסים. מרגש אותי שנתכנס בסלון ענק של בית שמספר החדרים בו גדול ממספר האנשים, או שנצטופף כולנו במטבח/סלון בדירת שיכון קטנטנה

יש לי חלום – אני מדמיינת אותי טסה לקהילות של נשים דוברות עברית שאהבו את הספר שלי. פוגשת עיניים, פוגשת לבבות, פוגשת נשים אמיצות שמסכימות לערב אחד לעצור את הזמן ולהקשיב ליקר מכל – לליבן.

יש לי חלום – שכל כמה ימים אני חוזרת בכביש המתפתל לבית שלי בפרדס חנה ומשאירה מאחורי אחיות בנות ברית נשים שיחד איתי נזכרו ביקר מכל, ושלא ישכחו זאת יותר לעולם.

מה יקרה במעגל?
האמת היא שאני לא יכולה לדעת כי לכל מפגש מטלטל ומבורך של נשים שיודעות יש תכלית משלו.

אני כן יודעת שנצלול עמוק לתוך “שפת הלב” כפי שהיא מופיע בספר “אשה יודעת”.  נעבוד עם דמויות הנשים שבספר, גם כפתח אחד לאסוף את המעגל כולו וגם כפתחים אישיים לכל אשה שתגיע. נעבוד עם כתיבה והקראה ומדיטציה והקשבה ושירה.

אם קראת את “אשה יודעת” את כבר קצת מכירה אותי ויכולה לחוש את הסגנון והשפה שיעצבו את המעגל הזה.

אז נפגשות?

תודה. אורית פיול אור.


המעגלים הקרובים

 לנוכח המצב – המעגלים הקרובים יתקיימו און ליין ב-zoom
בתאריכים 20/10, 3/11, 17/11, 1/12
ניתן לעשות מנוי לארבעתם או להרשם למפגשים בודדים.

להרשמה

210 ש”ח

אם לא מצאת תאריך שמתאים לך
ניתן להירשם לקבלת עדכונים

מספר המקומות במעגלים מוגבל
ההרשמה היא בתשלום מראש. תודה!
למדיניות הביטולים לחצי כאן