ללדת את עצמי לדעת

מפגש לעיבוד חווית לידה – עם שני סמואלוב ואורית פיול אור

אנחנו מזמינות למפגש אחר. למפגש של אשה עם עצמה. מפגש עם הכוחות והעוצמה שלך וגם עם הפחדים והחששות. מפגש שמטרתו להתחזק ולהשיב את כוחך אליך, את האמון שלך בעצמך, את ההבנה העמוקה של הרצון. מפגש שלך עם כוחות הבריאה שנמצאים בתוכך.

אנחנו מזמינות למפגש אחר. כזה שמשלב רוח ונפש, רגשות וגוף. כזה שמאפשר לך להשען ולסמוך. מפגש שאין בו טיפה של שיפוט ויש בו הכלה והבנה עמוקה. ובעיקר רצון להקשיב ולעזור לך להבין ולדעת מי את. מה את רוצה. מה מחזק אותך. מה מחליש. מה חשוב לך יותר מכל.

אנחנו מזמינות למפגש אחר. כזה שמשלב מקצועיות וידע, לימוד של הפיזיולוגיה והאנטומיה של הגוף ושל תהליכי הריון ולידה עם הבנת תהליכים פסיכולוגים, רגשיים ורוחניים. אנחנו מזמינות למפגש של ריפוי.

כי… אולי תרצי להשען? להרגיש את האשה היציבה והנוכחת, זו שיושבת מאחוריך ונותנת לך גב. להרגיש אותך בטוחה ומתמסרת, מרפה בעניים עצומות אל תוך הכאבים והשמחות.

אולי תרצי לתת לך גב? לסמוך ולהאמין לקולות העמוקים ביותר ולא לוותר. אולי תרצי להקשיב לזו הלוחשת מפוחדת בתוכך ולהעצים את קולה מתוקף היותה מוקשבת. להגביר את לחישותיה שיהדהדו בכל חדרי הלב.

אולי תרצי לתת לך יד? ולא לעזוב. להסכים ללכת צעד אחר צעד, בזקיפות קומה ובעדינות, ולהעז ללדת את החדש שוב ושוב..

כי כל מה שעברת נחרת בתוכך. שם נצרבת, שם נבראת, ומשם המצאת את עצמך ואת העולם. 
מכל מה שעברת – יצרת ונוצרת. מלאכת מחשבת. פאר היצירה. את.


המפגש לעיבוד חווית הלידה – מפגש לנשים אחרי לידה בכל שלב וזמן.

מי אנחנו?

שני סמואלוב אמא לשתי בנות (24,20), מיילדת בית אחות מוסמכת, זכתה לקבל לידיה כבר אלפי תינוקות, מורה ומטפלת בשיטת “מחשבת הגוף”, הקימה שתי קליניקות קהילתיות לליווי הריון. משלבת ידע והבנה עמוקה של האנטומיה והפיזיולוגיה של האדם עם אמונה ביכולת האישה ללדת כדי ללוות נשים בהריון ובלידה ולתת טיפול הוליסטי ואינדיבידואלי השם את האמא והתינוק במרכז ומעצים את האישה ואת משפחתה.   

אורית פיול אור אמא לשלוש בנות (22,16,11), סופרת, מורה, מנחה מעגלים וסדנאות בארץ ובעולם. מייסדת את בית הספר למכשפוטובות. מתוך מפגשים עם אלפי נשים, מפגשים של ריפוי וגילוי וקרבה ואמת – נולד הספר אשה יודעת והוא נמכר באלפי עותקים ומהווה ספר השראה ותפילה לנשים רבות. במשך יותר מ 25 שנים עוסקת בלהשיב לגברים ולנשים את כוחם. חולמת ומממשת את מסע חייה בכל בוקר מחדש. לאחרונה יצא לאור ספרה “כישופים ומכשפוטובות”.


המפגשים הקרובים:

מפגש עיבוד חווית לידה יתקיים ב 19/10/18 בין השעות 9:30-14:30 בפרדס חנה

עלות המפגש 350 ש”ח

להרשמה