התחלתי לקרוא את הספר רק עכשיו וכולי נפעמת מהתרגשות מה יהיה בדף הבא כל מילה ומשפט נוגעים בי.


תודה על כנות לא מתפשרת ונוגעת.

תודה על מילים מאירות.
תודה על מעגל שחוויתי איתך
הלמות תוף שפתחו את הלב.
תודה על השליחות שלך
נועה.

 


אורית אני רוצה להגיד לך תודה. הספר שלך הוא כל מה שהייתי צריכה בדיוק עכשיו. כל משפט מחזק, מרגש ועוטף. תודה לך על המילים היפות שלך. אני אשמור אותו קרוב אליי. ♥

היי אורית יקרה.
אני יושבת מתחת לבית של סבתא שלי היקרה לי מאיד, רגע לפני שאני עולה להפרד ממנה וללוות אותה ברגעיה האחרונים.
עצרתי בגינה הציבורית של ילדותי לקרוא את הפרק האחרון בספר שלך שהפך לתורה עבורי- אישה יודעת.
בתקופה יחסית ארוכה של ניתוק מעצמני ומאהוביי, הקריאה היומית בתנך שכתבת עבורי ועבורנו הייתה קרן אור שהצליחה לחדור ולהאיר ולהזכיר ולהרים.
בדיוק מופתי. כל פעם מחדש.
אין לי מילים להודות לך.
אני לא מכירה אותך, אך את המטפלת שלי.
תודה על השליחות והמתנה שאת

פיול, אני מחזיקה בידיי את ספרך “אישה יודעת” בכתיבתך את מחזקת אותי ומזכירה לי מי אני בלי כל המחשבות שמפריעות לי להיות אני. זהו ספר ריפוי ממש שגם אם אני מוצאת 5 דקות לקרוא בו כדי להיזכר הוא פשוט עושה את העבודה. תודה על מילות הריפוי …

תודה!

הדר מזרחי


אורית, את לא מכירה אותי אבל אני קוראת את הספר שלך עכשיו “אשה יודעת”. אני מרגישה קרובה אליך ואת בכלל לא יודעת מי אני… רק שתדעי שאני אוהבת אותך ומודה לך על שאת נוגעת בלב שלי, עוזרת לי לגעת בלב של עצמי, לשמוע אותי. הכל כל כך מדוייק… את אכן אשה יודעת. וגם אני.
ליאת סלע פיירמן

נשים נשים, באשר אתן: אוהבות, נאהבות, חזקות, שקטות, ברגעי משבר, בתקופה של עצמה, עצמאיות, מרגישות תקועות, מרגישות שהחיים לוקחים אתכן מעצמכן, נשים מחוברות, נשים מופלאות, נשים שקשה להן, נשים שמדהים להן, נשים יפות, נשים נושמות, נשים יודעות. כולנו אשה אחת. ויש אשה, אורית אור, מדהימה, נדיבה ומיוחדת במינה שכתבה על זה ספר. כדי להזכיר לנו, להזכיר לי ולך מי אנחנו ומה אנחנו ומה יש לנו ומאיפה באנו..

ועכשיו גם יש לכולנו אפשרות לתמוך בפרוייקט החשוב הזה וכך הספר ייצא לאור ויגיע לכמה שיותר נשים (בעזרת השם, השמש, האלה וכל מה שביניהם)

כנסו לקמפיין, תראו את הסרטון, תקראו, תתרשמו. ובבקשה תתמכו. וגם תקבלו בתמורה את הספר. לעצמכן, לנשים שלכם, לחברות, בנות, אחיות… כל אשה היא אשה יודעת

וגם תראו שיש שם ציורים מרגשים כלכך שמחוברים למהות של הספר בעומקי עומקים ציירה קרן בר.

מיכל הלב

הספר שלך מהפנט אותי !! מרגישה כיאלו הסבתא רבא של פוקוהונטוס שהיא עץ (בטוח מכירה אני אצרף תמונה )  מדברת איתי ומשתפת אותי בסודות מלב האדמה. צוללת איתו בעונג אל תוך כל הנשים בחיי (במוחי) וזה עוטף בכזו חמלה אדירה!! ים תודה וחג שמח

יעל טבת

אורית אור, האשה שלימדה אותי להיות לעצמי אמא אוהבת, להסתכל על עצמי בעיניים מעריכות ואהובות וסומכות ומשתאות. שעזרה לי לשים סימני שאלה במקומות שבהן השאלה נקברה מזמן. שנתנה לי דוגמא לריפוי שנעשה מתוך אהבה נקייה, כנה וחמה. שלימדה אותי שאני יודעת!
היא עושה ועשתה את זה עם עוד מאות ואלפי נשים, והספר הזה שלה הוא פרי העבודה הזו: ‘אשה יודעת’

ענת אקסלרוד

“אשה יודעת” ספר מלא במילים, בתפילות, בכוונה ובעיקר בהמון המון אהבה לנשים. המילים של אורית אור כל כך הרבה פעמים נתנו לי בית והזנה וריפוי ויחד עם הציורים המדהימים והמכושפים של קרן בר יוצרים ספר שהוא כמו תמצית של ריפוי והזנה והשראה של היופי הבלתי נדלה בלהיות אישה. כנסו לתמוך ביציאה של הספר ובדרך קנו לעצמכן או לאישה שאתם אוהבים מתנה מופלאה.

רות לב

כשאשה יודעת, כדאי להקשיב לה. עוד מעט יצא לאור ספרה החדש של אורית אור, ‘אשה יודעת’, ואני כבר סקרן לראות אותו מודפס. אתם מוזמנים לתמוך בפרויקט ב’הדסטארט’, ולשתף בו את כל מי שרוצה לדעת ולהבין יותר.

ד”ר דרור גרין

פרוייקט פורץ דרך לנשים. לנשיות. לתרבות חדשה. שרק תביא הרבה אהבה שלום ותמיכה לתוך חיינו. כי כשאישה יודעת, היא יודעת. אורית אור יודעת משהו באמת.

ענת לידרור

אני לא יודעת מאיפה להתחיל את ההמלצה על הספר הזה – אורית אור פגשה אינספור נשים – וביניהן גם אותי.

יש לה את הקסם שמזכיר לכל אישה שהיא יודעת, שמאיר לה את הגלעין הטהור והלא-נגוע שבתוכה. הנגיעה הזו של אהבה היא מה שמאפשר לאישה לצמח את פירותיה, להפריח את הגן הייחודי לה ורק לה בחייה. זה לפחות מה שאני קיבלתי מאורית, ובשבילי זו אחת המתנות הגדולות שקיבלתי בחיי.

הספר הזה הוא הזדמנות לתת לעצמך את המתנה הזו. וגם לאהובותייך, אחיותייך, בנותייך…

הגר שיר ניצן

יום אחד הגעתי לבית של שי ואורית אור, מחכה לשי. הוא לא הגיע, אבל הגיעה האישה שאיתו- בקשוי הכרנו, אולי יצא לנו להיפגש פה או שם במבט. והיה בה כל כך הרבה חום ואור ואהבה וקבלה שכמעט רצתי להצטנף בחיקה. אבל אני כבר אישה גדולה וזה לא נאה… אבל האישה הזו מסתבר חיבקה בליבה הרבה נשים לפני ואחרי, ריפאה ואיפשרה להן להכיר בעוצמתן, לצאת לאור, להוציא את עצמן לעולם על כל צבעוניותן- ועכשו הגיע תורה לעשות את זה בגדול, ולהוציא את הספר והנסיון המצטבר שלה לאור. לכל נערה ואישה שרוצה לעמוד על רגליה בביטחה ולהכיר בחוכמת ליבה, בתבונה וביופי של גופה, לכל מי שרוצה לתת מתנה מעצימה למישהי יקרה לליבו או לליבה- ניתן לרכוש אותו כאן.

מוזמנים ומוזמנות לשתף את כל מי שהנושא נוגע ויקר לליבו.
מרגנית ארז

יש דברים שפשוט חייבים להוולד לעולם הזה..
כדי שהמאזן העדין בין חיבור לניתוק, בין חושך לאור – ישמר.

אורית אור, כשמה, כן היא, מוסיפה למאזן האור בעולם ומזכירה להמון המון נשים, כבר שנים, את האפשרות האמיתית והמוחשית של להיות הכי קרובות לעצמן וסומכות ואוהבות ויודעות. ואת השינויים המדהימים שהתקרבות כזאת, שלי אלי, מאפשרת בחיים..

ההכרות עם עבודתה במהלך השנים האיצה אצלי תהליכי הבשלה מופלאים בחיים וביססה אצלי תחושת ידיעה עמוקה שאני יודעת ויכולה ואהובה – בדיוק בדיוק כמו שאני.

אז עכשיו יוצא הספר המופלא הזה ‘אשה יודעת’. והוא מלא תמציות של טוב.

טוב שמתומצת במילים הנוגעות של אורית, בציורים מופלאים של קרן בר ובעריכה נהדרת של אוריאן שביט. והוא כולל בתוכו אלפי סיפורים ולבבות של נשים.
מלא נשים מדהימות מתומצתות בספר אחד..

צריך להוסיף ששווה לקנות?
עדי ארנון

אני כאן.

אנחנו כאן.

ואורית מחזירה ונותנת מקום לשפה שלנו, שפת הלב. שפת הנשים שנשכחה ויושבת לה באיזה פינה ומחכה לנו שנביט פנימה ונחזור לנכוח בה, בנו.
הטקסטים המופלאים שלה מזכירים לי אותי ומקומות פנימיים שנשכחו ומאפשרים מפגש ותנועה חדשה.

אז תודה שאת כאן.

ועכשיו היא מבקשת מאיתנו לעזור לספר שלה על השפה שלנו לצאת לאור.
ומומלץ מאד מאד לתמוך ולקבל כזה ספר הביתה
אני כבר ממש מחכה לשלי
דיקלה איל סיטון

אני מנסה לכתוב משהו על הפרוייקט הזה ומתחילה לדמוע. אני דומעת כי האישה שבי, זו שהפכה לאמא, הייתה כלכך שמחה אם היה לי את העונג לפגוש את אורית ממש בתחילת המסע שלי כאמא. בדיוק במקום שבו נשברתי כשאלפיי ״צריכים״ השתלטו על הוויתי. כשכלכך הייתי צריכה יד מנחמת ורכה ומילה מלטפת שתזכיר לי שאני טובה כפי שאני, פועמת עם מקצב החיים וגדלה לאט לאט. אז לצערי זה לא קרה מיד אחרי הלידה הראשונה אבל זה קרה לא מזמן, ואת המילים המנחמות של אורית צורבים על לוח הלב ולא שוכחים לעולם. אישה עוצמתית ברכותה. מרפאה עתיקה. שלספרה החדש כל אישה ראויה. מזמינה אתכן לתמוך בה ובספר שלה ובעצמכן כי בעצם זה בדיוק בדיוק אותו הדבר.

ענבר לב אלי

לפני 18 שנים ניהלתי את הסטודיו של מגזין חיים אחרים. אחת מהכותבות במערכת היתה אשה מופלאה, שנראית כמו קוסמת, מדברת כמו קוסמת וכותבת דברים מוקסמים שנגעו בי בבטן ובלב.

קוראים לה אורית אור

לימים הגעתי אל אורית לסידרת טיפולים, כדי להתחזק, להתחבר אל עצמי, לרפא את עצמי, את האשה שבי.

עד היום אני רואה באורית את אחת הדמויות המשמעותיות בחיי. עד היום מה שקיבלתי ממנה מלווה אותי ואף סייע לי לעצב את מי שאני היום ואיך שאני תופסת את עצמי היום – ורמז קל – זה מצויין, באמת

אני ממשיכה לעקוב אחרי אורית, קוראת את מה שיש לה לומר, יונקת עוד קצת, מדי פעם, מהנשמה שלה, שהיא מעניקה באהבה לכולם.

עכשיו אורית מוציאה לאור ספר חדש – “אשה יודעת”.

ואורית – היא בהחלט האשה שיודעת את מה שאשה יודעת!

תרמתי עכשיו לספר, כדי לסייע ולאפשר את הוצאתו לאור וגם להעניק לעצמי מתנה מופלאה.

ממה שמוצג באתר הפרוייקט – הספר מופלא, מלא בהשראה ובדיוק הדבר שאפשר לשאוב ממנו עוצה, השראה ואהבה לעצמי!

אני ממליצה לכל אשה, ולכל גבר שאוהב אשה – העניקו לעצמכן, או לאשה שאתכם, את המתנה המופלאה הזאת.

רחל מולא נצר

נגיעת אהבה חד פעמית שקוראים לה פיול…
מסורה מעין כמותה לריפוי ולהרוות נשמות בטוב…
פרויקט מרגש ממש ושווה

אורי אשכנזי

לפני שלוש שנים שמעתי את הקריאה.
זו קריאה שרק נשים שומעות .
לכאורה הזמנה בפייסבוק למעגל נשים אבל מבחינתי הגעתי לארץ חדשה
שם בארץ החדשה פגשתי שפה חדשה
שפת הלב 
וכמובן את אורית אור
עבורי היא מדריכה ,מורה, אמא ,אישה ,חברה, עוצמתית ,רואה ועוד מלא דברים
ואת כל האיכויות והמתנות האלה היא אספה במשך 5 שנים לספר מרהיב לנשים
מוזמנות להיכנס ללינק ולתמוך בפרויקט

קרן שייט


תראו את הדבר המקסים הזה….כמה יופי, עומק, אמת, אהבה, רגש, אוטנטיות, מסתוריות והקשבה….ואוו!! אני מופעמת מהיצירה הזאת…לא יכולה כבר לחכות שתהייה בידי!! אורית אור תודה על המתנה הזאת לעולם!!

אומינה

אני מתרגשת…. באמת. אישה מעוררת השראה שנותנת מתנות חיים כל כך עצומות לי וללבבות של כל כך הרבה נשים שמבקשות להפתח, ולאהוב, ולגעת בחיים ולהנגע פנימה בלב…. עכשו היא מוציאה ספר. אני רוצה את הספר הזה בבית שלי, בתיק שלי, לפתוח כל פעם שמשהו בי שוכח ולדעת שיש מי שתעזור לי להיזכר… בי. במה שנמצא עמוק בתוכי גם אם לפעמים נשכח ובסופות גדולות מתכסה חולות מדבר וערפילים…. אני רוצה להיזכר, פותחת דף, נושמת עמוק ונמאפשרת לי להינגע שוב ולהפשיר… תודה אורית אור שקיבלת את האומץ להביא אותך ככה לעולם ולהוציא אותנו לאור עם ספר הזה. תודה

שאנייה

אני אוהבת נשים. ואני מאוד אוהבת את אורית אור
אורית מזכירה לי שוב ושוב שאני אשה יודעת. מזכירה לי את מה שאני יודעת בעצמי,לי ולכל כך הרבה נשים סביב.
היא כל כך אותנטית שאי אפשר להיות משהו אחר לידה והיא מזכירה לנו שהכל מותר ושהכל יפה, גם מה שמכוער. והיא באמת אוהבת ויודעת לאהובכעת היא מוציאה לאור ספר – ספר נשים ותפילה שכתבה וציורים קסומים שציירה חברה. פרוייקט של נשים לנשים וגם לגברים שרוצים לדעת נשים
הלוואי והספר יגיע לכמה שיותר אנשים.

לי זיו

אורית אור המופלאה, כבר שנים שפוגשת נשים אחרות שלרגע אבדה דרכן. ומתוך אותם מפגשים היא יושבת וכותבת, מזקקת את החמלה, הכבוד והאחווה הנשית לכדי מילות ריפוי אמיצות ומנחמות.

ועכשיו היא מוכנה למסור את ספרה החדש לעולם – “אשה יודעת”.

אני כבר מתרגש ומחכה שיגיע לידי.

נשים אתן מאוד מוזמנות. וגם אתם גברים, שלא תישארו מאחור…

יוני יששכר

את המתנה הזאת קיבלתי מאורית אור –

להפסיק לרגע אחד להתאמץ עם אנשים. אבל באמת באמת

פשוט לנוח.בהיות.(ba heyot) ולאהוב את כל מי שנח כמוני. שמסכים באומץ,לנוח עם אנשים ולהיות פשוט אמיתי. פשוט, אמיתי.

ולהפסיק לתת ציונים לעצמי ולאחרים.

ניצנים של עולם חדש.

פשוט לאהוב.נשמע מטורף,אבל… אפשרי! נשמע קלישאה,אבל…זה לא.

לרכות ולאהבה ולעוצמה של המילים שלה יש כוח לשנות את העולם (תסלחי לי אורית) בלי שנשים לב כמעט.

מוזמנות/נים לקנות לכן עותק מהן,ואגב כך לסייע להן לראות אור,ולהגדיל את אדוות הטוב שהן מפליאות לברוא.

שירה וייס

זה לא רק ספר.

זה כמו אוסף מפתחות, מאגר תמונות, צלילים ומושגים שמחייה את האשה היודעת שבכל אחת מאיתנו. ( אורית אור)

כדי שהספר הזה יגיע אלינו הביתה, אורית מבקשת עזרה לממן את הפקתו.

כמובן שנרתמתי (גם בתמיכה, וגם פה בסרטון..)

כי ברור לי שזה הולך להיות אחד הספרים החשובים והמרגשים ביותר על המדף שלי.

פה בקישור, אתם גם יכולים לרכוש לעצמכם עותק, או מתנה אחרת לעצמכם שאורית מציעה, ועל הדרך לעזור לפרוייקט הזה להתממש.

רוני ששון אנג’ל

ספר שהוא יצירה
שהוא תמצית יקרת ערך עד מאד של יעוד
של עבודה ופגישות עם אלפי נשים
של אהבה ואמונה יוקדת
ספר שהוא קמע ,תפילה חיה ,הדהוד רב מימדים ,חכמת לב שמכוונת אל כל אישה באופן אישי

שילוב של טקסטים וציורים מרפאים וקסומים
שילוב של שתי נשים יוצרות מרפאות ,מהאציליות והעצומות ביותר שאני מכירה
מתנה מפעימה לכל אישה בכל גיל ומצב
דרך צלחה ומבורכת

תמרה גיברשטיין

מחכה ומצפה לפרי הצבעוני הבשל והעסיסי שגדל בין ידיה ותחת חום ליבה של הפיול יוזמה שבאה לעולם הצמא כל כך להתעצמות של נשים בתקופה הכי נכונה וטובה- תודה לך אורית על האור

הדס מור

אוריתי אהובה. אם ואחות . אישה שיודעת אחורה קדימה לעומק לאורך ולרוחב!! חבל על כל אישה שלא פוגשת בך . אז הנה אולי זה הולך לקרות…!! אוהבת יפעת

יפעת רוס

אורית יקרה, מרגישה אותך מבפנים, מרגישה רכות, חכמה ואינסוף אהבה. איזה יופי שיצירה נפלאה כל כך שלך מגיעה לעולם. מתרגשת ביחד איתך ומאחלת לנו מפגשים ממשיים. באהבה רבה, דורית

דורית בר

אורית אור, אין אני מכירה אותך, אך אני כל -כך מכירה אותך. בסרטון המצורף הרגשתי שאני מכירה את נשמתך, ומילותייך לא היו זרות לי כלל, ההפך- הן היו כאילו יצאו מפי שלי, כאילו אני אמרתי אותן. והנשים שדיברו את המילים היו אני. האני היפה והחכמה והחזקה וזאת שכאן. אני אשמח לזכות בספרך ובמילותייך. אי מאחלת לך שהפרויקט יצליח כפי שהוא צריך להצליח. באהבה גדולה

רחל זית

נשמע מעולה, מדוייק, נעים, מכיל, סוחף, מהפכני, נכון ומרגש. בהצלחה!

נחמה גורליק

אורית יקרה, אמנם אנו לא מכירות, אך אני עוקבת אחר דברייך מעת לעת, ורוצה לומר לך תודה. תודה על מילותייך, שדרכן את מרפאה, יוצרת שייכות,אהבה, מניעה לחשיבה מחודשת, מעוררת. בהצלחה רבה,

שירה בשן

מרגישה ששפת הלב היא גם השפה שלי ושמחה לתמוך בפרוייקט. קראתי כל מה שהיה כתוב עלייך ואלייך, אורית, וראיתי את הסרטון המרגש ואני מרגישה שאני אוהבת אותך מבלי שאכיר אותך. שולחת לך חבוק.

ריקי גולדברג

רגשת לקבל את הפירות העסיסיים הללו של מילים מהלב הרחב והחכם של אורית פיולי אור והציורים המדהימים מהעין, הנפש והיד החכמה של קרן בר!

מיכל גולדברג אייל

שנה שלמה ציירתי את המילים, מילים שליוו אותי – בדרכי, בימים של אושר ובימים של כאב נשמעה בתוכי תפילתך, תפילת נשימהות שעטפה אותי יום ועוד יום, פעם אחר פעם, עוררה את פנימיותי, את חלומותי והדהדה בלבבי – זכיתי. לצלול לעומקן של מילים, לתת להם לגעת בי, לתרגם לצבעים וצורות ולרקום. שעה ועוד שעה של הקשבת עומק, לקול הזה ולתדר שהוא יוצר, פגשתי קול צלול ובוהק שהוא אוסף נדיר של צלילים שנולד מתוכך אורית אור מתוך נסיון חייך הייחודי, מתוך מפגשי העומק שלך אם אין ספור נשים. ועכשיו עכשיו (עכשיו!!) זה קורה, הנה הוא יוצא לעולם, מבקש לפרוץ החוצה ולהגיע לכמה שיותר עיינים, ולבבות. אתם מוזמנים לבקר בדף הקמפיין– לתמוך בלידתו, בלידתה של אשה יודעת.

קרן בר

לא הרבה ספרים מצליחים לגרום לי להתרגשות כזו כמו הספר שלך.

כמעט בכל פעם שאני מושיטה אליו יד אני באופן אינטואיטיבי מנשקת אותו…וזה ממש לא משהו שאני רגילה לעשות.
בספר הזה הרגשתי בפעם הראשונה תחושה מאד ברורה ועוצמתית של הבנה ‘אני מובנת’ אני לא לבד בסיפור הזה. אני טובה ונפלאה כמו שאני. וזה מרגש. מרגש לאחוז ספר שכמו מדבר . כאילו דמעותיהן ומילותיהן וכאבן ושמחתן של אלפי נשים נהפכו למילים מבוררות ומבורכות ונכרכו יחדיו.
תודה על התדר הנפלא שמביא איתו הספר.
תודה על התחושה שבוקעת ממנו שגורמת לי לאהוב את עצמי.לאהוב אדם.
הספר הזה הוא גאולת הנפש. מיסוריה.ממיצריה. הוא נותן לאישה את המקום המכבד שיש לה מתוקף היותה אישה.
מחבר אישה לעצמיותה לעוצמתה.
מחבר אותי לעצמי. וזו העבודה שלנו בעולם הזה.
השבוע הייתי חלק ממעגל אמהות ובנות מצווה ביישוב שלנו, בית רימון. הרגשתי צורך וגאווה להקריא לבנות חלק מהספר ולקבל אותן בברכה למעגל הנשים.
תודה
נופר