__

ביום רביעי סיימתי את ‘בלי גבולות’. קראתי בהנאה במנות קטנות, כמו שילד משאיר את הדברים הכי טעימים לסוף… תוך מחשבות שהתגלגלו להן בראשי, בנחת.
התכנים, העושר הלשוני והשובבות שלך מצאו מקום נרחב בליבי.
ואני, שפוגש שוב ושוב את המצוקות של הורים ומורים רבים, ואת הילדים הכבויים-כווים, או אלו ששפר מזלם והצליחו לנוס להציל את נפשם מבעוד מועד, תוהה – האם זו גזרת הגורל ?
ככה האנושות מתקדמת.
או שמשמים מנסים לעורר אותנו לקרוא בקול גדול – הגיע העת לקבל לוחות חדשים ולכרות ברית הורים המבוססת על אנושיות, כבוד, אמון, והרבה אהבה. כשהענוה, כפי שהשכלת לכתוב מפורשות, וכפי שעולה משורות הספר, היא תשתית העומק לכל הבניין.

דני נבו

_________________________________________________________________________________

סיימתי עכשיו לקרוא את הספר החדש שלך “בלי גבולות”.

רציתי להודות לך על העבודה שאתה עושה בהפצת הטוב בעולם!

הספר ריגש אותי מאוד, הוא מגדיר במילים ובצורה שלימה ומלאה רעיונות חשובים מאין כמותם.

לא פעם במהלך הקריאה הרגשתי שאתה נותן תוקף ומגדיר באופן מופלא את הדרך שבה אני מגדלת את ילדי (אני “חיה” את זה ולא מסוגלת לרוב להסביר את זה במילים ובאופן כל כך שלם ומשכנע)

מאחר והרעיונות הללו מנוגדים לחלוטין לתפיסה השלטת כיום בכל מוסדות החינוך ובכלל, הספר חשוב מאוד ומחזק אותי ואת כל ההורים שרוצים לעשות שינוי. בהצלחה והמשך עשייה משמעותית.

הילה


הספר המיוחד, הבאמת מיוחד הזה הוא נקודת ציון כל כך חשובה בהורות שלי- מאז הכל הפך להיות משהו אחר… מרגיש נכון יותר… אמיתי יותר… וכל כך כל כך טוב יותר!.

שי היקר,
יום לפני תחילת הלימודים, הודתי לך שוב בלבי,
בזכות המפגש עם הספר שלך ״ללא גבולות״ אנחנו מתחילים את השנה בדמעות התרגשות של אמת, כי הוצאנו את תומר מהמסגרת הרגילה והשנה הוא יתחיל את בית הספר סאדברי. דמוקרטי חופשי. בלי כיתות. בלי צלצולים. בלי מורים.
זאת בזכות ההקשבה החדשה למה תומר מבקש מאיתנו. ומה אנחנו רוצים בתור הורים שמקשיבים ללב. שלו ושלנו.
המון המון תודה לך, זה הרבה מעבר למלים.
לא סתם, יש ברשותי לפחות 3 עותקים של הספר שלך, כדי להפיץ גם לעוד אנשים את הטוב הזה שהספר שלך העניק לנו במתנה.
מתנה ענקית לחיים.
בהערכה גדולה
הילה ברעם.

הילה ברעם


שי
אין מילים שיכולות לתאר את האור שהכנסת לחיי ולחיי משפחתי , את כל הפעמים שבאתי להגיב באוטומט ואז נזכרתי , לקחתי צעד אחורה וראיתי את בקשת העומק של הבנות וכמו בקסם את הקושי מתפוגג ….
את זה שהיתה לי תחושה שלא צריך לשים לבנות גבולות וכשקראתי את הספר זה הפך לידיעה מוצקה
את הזרימה הכיפית שמתקיימת בשהיה עם הבנות
אבי שיטוי
 הי שי.
אני קוראת את בלי גבולות בקדחתנות ובלי יכולת לעצור. תשאל מה לך ולזה הרי גם הבנות שלך כבר אמהות. אז זהו שבעיני זהו ספר על התפתחות ועל שחרור. ובכל דוגמא מעולם הילדים וההורים בעודם תלויים רשמית זה בזו אני מוצאת הרבה רלבנטי לעצמי ולשכמותי.לא כאן המקום להרחיב על כך. אבל תורה כשהיא שלמה היא כוללת הרבה יותר מהגלוי בה.
תודה
אסנת אלון
שלום שי,
באמצע הלילה סיימתי את הספר המופלא הזה, שעורר בי המון התרגשות. מהאמת הכנה החדה הבלתי מתפשרת שלך. מהחוצפה שלי להרגיש בקריאה בשני הספרים שלך שאני קוראת כמו וריאציה מוצלחת של עצמי,וריאציה שאני אוהבת, שמחוברת לעצמה בשלום, שכתבה ופרטה והמחישה וסידרה באופן מוחשי ומופלא בדיוק את המחשבות והאמונות ותפיסת העולם שלי אחת לאחת. תודה על האמת הזכה הזו שהבאת אתה, בנדיבות ותעוזה ואמונה מעוררות השראה.
אני חושבת שהתחושה הזו על אף חוצפתה, היא זו שגרמה לי להרגיש שאנחנו מכירים.
אני מרגישה צורך  להודות לך דווקא על המיקוד והפשטות שהצלחת להביא בשני הספרים האלה, המלאים חוכמה ותוכן לא פשוט בכלל, שהם מתנה גדולה בשבילי ולמשפחתי ואני מאמינה שהם לא פחות מאשר מתנה מרפאת לאנושות, לפחות לכל אותם ברי המזל שיזכו להנות מפירותיה, ולשמחתי הרבה והנרגשת הם הולכם ומתרבים 🙂
אז תודה גדולה על הספר החשוב והמרגש הזה.
נועה ילון

שי אור היקר,
לפני כשבוע קבלתי את הספרים שרכשתי מכם. קניתי את הספר כי הכותרת עצבנה אותי, מה זאת אומרת בליגבולות? על מה הוא מדבר שם?
קניתי אותו למרות זאת, כי מה שמעצבן אותי זה גם מה שמסקרן אותי. ואני אוהבת לפתוח את הראש…
התחלתי לקרוא השבוע, על אף שהספר סוחף, עצרתי בעמוד 308, הרגשתי שאני זקוקה לנשימה, לעכל אתהדברים הכל כך מרגשים/מטלטלים/ מעוררים שקראתי עד כה (פרקים מסויימים גם הקראתי לבן זוגי בקולרם) אני כותבת עוד לפני שסיימתי את הספר, (עודני בעמוד 308) כי כשאני מרגישה דברים אני כותבת, לאמחכה, כדי להודות לך על המתנה הזו!!!!הספר הזה סידר ובלגן לי את הדברים כאחד. ומתוך זה נולד משהו אחר על פני השטח, כבר מההתחלה. אהבתי מאד שהספר אינו מייעץ, זה לגמרי מעיד על כך שאתה סומך עלינו 🙂 מכוון אותי ואת בן זוגי אל עצמנו פנימה, לשאול שאלות, להרהר ולערער על אילו הורים/אנשים אנחנו רוציםלהיות ומה אנחנו רוצים בעצם שבאמת יקרה כאן!!!ווואו, המון תודה לך, לכם, התחלנו את החופש הגדול ממש בגדול- בזכות הספר!
בהערכה גדולה,
הילה

מזמן קניתי את שני הספרים שלך, אהבתי את הגישה שלך. אבל….אמא לזאטוטים קטנים ולא קראתי….לא מזמן קיבלתי מבעלי ספר על הורות….התחלתי לקרוא ולא היה לי נוח לקרוא אותו, הרגשתי כל הזמן איך אני מאשימה את עצמי, מאשימה את אמא שלי וזה רק עשה לי חשק לגשת לספרים שאתה כתבת, שקניתי לפני מספר שנים….
אני מנסה להגמל מגלילה בלתי פוסקת באפליקציות הפלאפון, אז שמתי לי ספר על הספה כדי שכל פעם שידי מושטת לטלפון אסיט אותה ובסוף אבחר בספר. התחלתי לקרוא את בלי גבולות….ואני פשוט רציתי להגיד לך שאני מתרגשת מהקריאה שלו. מעניין, קולע בול מבחינתי, זה מה שאני צריכה.
הספר נותן תקווה ואת השינוי אפשר לעשות ישר. כמו ששי כותב בספר, אף אחד לא ימנה אותי להיות המנהיגה. אני כבר המנהיגה אליה נושאים ילדיי את עיניהם. אני לא צריכה לחכות שאהיה מושלמת כדי להחליט את זה על עצמי. גם החשיבה על החזון מעוררת תקווה וטעם.
אז רציתי לומר תודה!

שלומית