מתנות להשראה נשית

יש את הרגעים האלו – בחיים שלך, בחיים של נשים שיקרות לך, שבהם הנפש נפתחת, שבהם המילה הנכונה, הצליל המדוייק, המבט הרואה והיד המושטת של מישהי אהובה – יכולים לעשות את ההבדל, להתחיל תנועה לדרך חדשה.
זה יכול להיות בתחילת ההריון, ביומולדת, לקראת חתונה, אחרי מוות של אדם יקר, ביציאה למסע בעולם, בהיוודע על מחלה, במשבר תעסוקתי, או אחרי פרידה מזוגיות משמעותית או… בשחרור מהצבא.

אני נדהמת בכל פעם מחדש מכוחה המרפא של הנדיבות הנשית. רואה איך אנחנו בכל רגע שבו לא מותשות לגמרי – רק חושבות איך להעניק ליקרות לנו משהו מדוייק וטוב. ואני שמחה להציג כאן לכן אחיותי – כמו מניפת צבעים של הפתחים, מתנות מחוללות ריפוי שיצרתי.

אשה יודעת – כמו אמא טובה, שנמצאת שם בכל מקרה ויודעת להכיל ולחבק ולהאיר ולהדריך. כישופים ומכשפוטובות – כמו חברה פראית וסודית שמסכימה לרדת לעומקים ולעוף על כנפי הדמיון, ללחוש לחשים ולעבור איתך ביחד את איזורי הכישוף והמסתורין.

2

אשה יודעת

80 ש”ח במקום 92
כל אשה בכל צומת בחייה תוכל למצוא בספר הזה את המטבע ששכחה. השימוש בספר הוא בקריאה רצופה או דפדוף אינטואיטיבי (כמו פתיחה בחפיסת קלפים), ומאפשר לצלול אל המרכיב בזהותך שנשכח ממך. להכיר בו, להתרגש ממנו ובהדרכת הספר גם להשיב אותו בחזרה לחייך. כשאת רוצה חיבוק בחייך. כשאת רוצה להיות מובנת, להשתקע במרחיב, המחייה והמזין.

1

כישופים ומכשפוטובות

104 ש”ח במקום 118
תרבות התפקוד בלבלה אותנו. פיתתה אותנו להאמין שהשתלבות, ביצוע מטלות והתקדמות בסולם החברתי הם עיקר חיינו. הספר כישופים ומכשפוטובות “יעיף אותך” חזרה פנימה אל הכוחות הפראיים שאיתם נולדת, ששואגים בתוכך מעצם היותך אשה. כשאת עצמך, או אשה יקרה בחייך – נבלעתן אל הסתמי, המוכר האוטומטי “כישופים” ינער אותכן, ישחרר את המשקולות שנכרכו לרגליכן ולא רק ירים אתכן אל פני המים אלא גם יזכיר לכן ש”הכישוף הוא בהסכמה לעוף”.

3

חבילת אשה יודעת

הספר אשה יודעת ומארז של 12 גלויות, איורי הספר

120 ש”ח במקום 142 ש”ח

4

חבילת השראה נשית

שני הספרים – ‘אשה יודעת’ ו’כישופים ומכשפוטובות’ 

180 ש”ח במקום 210 ש”ח

5

כרטיסי ברכה ‘כישופים’

9 כרטיסי ברכה, עם מילות כישוף ולחש בצידם האחורי

62 שח במקום 70

6
פוסטר לוויתנית

פוסטר איכותי על נייר משובח בגודל חצי גליון,
עם הדפס הלוויתנית וכיתוב מתוך הטקסט.

56 ש”ח במקום 68 ש”ח

1
חבילת כישופים

הספר כישופים ומכשפוטובות ו-9 כרטיסי ברכה
עם מסרים וברכות בצידם האחורי

168 ש”ח במקום 188 ש”ח

2
חבילת נשים מבורכת

שני הספרים – אשה יודעת ו כישופים ומכשפוטובות
ו-9 כרטיסי ברכה מכושפים

240 ש”ח במקום 280 ש”ח נשים מספרות

תודה! השבוע הגיע אלי הספר כישופים ומכשפוטובות. בדיוק בזמן שאני זקוקה לו. אני חושבת שכבר נצח לא הרגשתי מובנת כל כך. מוכרת. חלק ממשהו גדול וחזק יותר. תודה. הילה שטרן

אתמול מיהרתי לדואר לקחת את האוצרה החדשה! מאז, היא לידי, על המיטה, אני פותחת, קוראת קצת, מתרגשת, סוגרת, מאושרת ממילים שמהדהדות כל כך חזק ובעדינות ישר לתוך הלב, מתבשמת באיורים הנהדרים… ושוב ושוב… תודה ענקית ! דבי דלסקי

אני מרגישה שאני עוברת חניכה של מכשפטובה. כל עמוד מגלה לי עוד מסודותיך. מדרכך שלך. בכל כך הרבה יופי וקדושה. בנדיבות… הוא כל-כך חזק, עמוק ומדהים הספר שנולד ממך. תודה. הוא מתנה ענקית עבורי שירי בנט

אני מתרגשת כמו מכשפה שכל החיים יודעת שהיא מכשפה. והגיעו אליה מלא סיפורים בחיים אך אף פעם לא היתה מכשפה שלמה. ועכשיו אני שלמה עם ספר כישופים ראוי ומחשמל. מעיין שובל ראסטלב