מבצע!
כל-המוצרים

חבילת בדיוק

391.00 340.00

חבילה משפחתית הכוללת את הספרים – “הורות כמעשה ניסים”, “בלי גבולות”, “אשה יודעת”, דיסק שירי ילדים, 12 גלויות מהספר “אשה יודעת” וחמש מדבקות לרכב.

הורות כמעשה ניסים היא נקודת מבט חדשה על חיים עם ילדים. היא נועדה להורים שרוצים להתרגש מההורות שלהם.  הורים שמוכנים לשאול שאלות קשות על עקרונות היסוד של הוריהם ושל התרבות שבה גדלנו כולנו. אנשים שמסכימים להקים בית לילדיהם על יסודות חדשים לגמרי. הכלה מוחלטת , כנות, קירבה ואמון מוחלט. בלי איומים , בלי “להקנות גבולות”, בלי עונשים , בלי להתייחס לאנשים שכל כך יקרים לנו, כאל יצורים שצריך לעצב אותם וללמד אותם מה טוב להם.

לפרטים נוספים על “הורות כמעשה ניסים” – לחץ פה


בלי גבולות מציע דרך להורים שבוחרים לגדול יחד עם ילדיהם. חוט אחרי חוט נפרמת בספר האשליה שהנהגת המשפחה מחייבת “הצבת גבולות”. צעד אחר צעד נפרשת לפנינו גישה שמאפשרת להתמקם בנדיבות ובאומץ כמנהיגים במרכז הבית שלנו, במרכז הממלכה שאנחנו יצרנו.

לפרטים נוספים על “בלי גבולות” – לחץ פה


אשה יודעת הוא ספר השראה ותפילה שנולד מתוך מפגשים עם אלפי נשים. מפגשים של ריפוי וגילוי וקרבה ואמת. בשבילי “אשה יודעת” היא האפשרות לחלוק עם כולכן את כל הנשים שאני, את כל הנשים שאנחנו. להסכים לרבגוניות, לריבוי הפנים, לריבוי הפנימים שלנו.אשה אחת שהיא נשים רבות. מעגל. שלא התחיל ולא ייגמר לעולם.

לפרטים נוספים על “אשה יודעת” – לחץ פה


דיסק – בדיוק כמו שאני ככה זה טוב – הדיסק שלנו “בדיוק כמו שאני” הוא לא רק דיסק עם שירים מקסימים לילדים. הדיסק שלנו נולד מתוך גישה מהפכנית לחיי משפחה, להורות וחינוך. הוא תמצית של קריאה להתייחסות אחרת, להקשבה אחרת, בינינו לבין האנשים היקרים לנו מכל.

לפרטים נוספים על “בדיוק כמו שאני ככה זה טוב” – לחץ פה


גלויות “אשה יודעת” – הגלויות מציגות את 12 הנשים שהן בעצם 12 הפנים שיש בכל אשה מיוחדת ונפלאה. לצד כל איור מוצג טקסט מתוך הספר “אשה יודעת” שהוא תפילה והשראה למי שתקבל את הגלויה. הגלויות יכולות להוות כרטיס ברכה, כרטיס תודה או קישוט יפה לקיר. גודל כל גלויה 13X18 ס”מ.

לפרטים נוספים על גלויות “אשה יודעת” – לחץ פה


מדבקות לרכב – “בדיוק בדיוק כמו שאני ככה זה טוב”.

לפרטים נוספים על מדבקות לרכב – לחץ פה


340 ש”ח בלבד (במקום 391 ש”ח)

אולי יעניין אותך גם...