לידה
צידה לדרך - עורבמגבעתFullSizeRender (1)IMG_4213הנשים הבאות מהיערותהמהלכת בזמניםשבע ברכות - קרן צביהנשים הבאות מן המדברשבע ברכות - אדמה

הספר כישופים ומכשפוטובות

0.00

הספר עדיין לא יצא לאור

מוזמנים להרשם כאן ולהיות הראשונים לדעת כשהספר ייצא לאור

בהרשמה תוכלו לקרוא עוד ולרכוש את הספר,
הגלויות וההדפסים במחירים זולים

תודה!

את הספר הזה כתבתי כדי להזמין את המכשפות כולן לצאת מהיער, מהאפלה, מממלכת המסתורין, ולבוא לכאן: לבית, לרחוב, לתרבות חדשה וחזקה שכבר יכולה להכיל אותן. כתבתי אותו כדי לעורר את העוצמה הרדומה הזו באשה שכבר יודעת, באשה שעדיין פוחדת, וגם בזו ששכחה לגמרי.

כבר 20 שנה אני מחוללת כישופים עם נשים. בחדר שלי, באולמות עם עשרות ומאות נשים, במדבר ובהרים. כתבתי את כישופים ומכשפוטובות כדי להגיע לכל אותן אלפי נשים שנשמתן נובלת מרוב מאמץ להסתיר את המכשפה שחיה בגופן. כדי להבהיר לאלפי הגברים שחיים עם אשה מכשפה או צופים באחת כזו ובכוחותיה המופלאים: “אל תפחדו, לא מדובר בשיקוי ממית אלא בסם חיים”.

אני מכירה את חוקי הכישוף. אני יודעת שכישוף אינו קללה. כישוף מתחולל כשאנחנו מסכימות לתת ביטוי לכוחות הריפוי העצומים שגלומים בנו לטובתנו, לטובת יקירינו ולטובת האנושות כולה. בשם רוח השטות המפעמת בכולנו, בואו נצא מהיער עם המילים והתמונות והקולות האלה ונפזר אותם בכל פינת רחוב, בכל חדר בבית, ונרפא את עולמנו מהאפרוריות השכלתנית שפשתה בו.

הספר עדיין לא יצא לאור

מוזמנים להרשם כאן ולהיות הראשונים לדעת כשהספר ייצא לאור

אולי יעניין אותך גם...