שי
אין מילים שיכולות לתאר את האור שהכנסת לחיי ולחיי משפחתי , את כל הפעמים שבאתי להגיב באוטומט ואז נזכרתי , לקחתי צעד אחורה וראיתי את בקשת העומק של הבנות וכמו בקסם את הקושי מתפוגג ….
את זה שהיתה לי תחושה שלא צריך לשים לבנות גבולות וכשקראתי את הספר זה הפך לידיעה מוצקה
את הזרימה הכיפית שמתקיימת בשהיה עם הבנות
אבי שיטוי
 הי שי.
אני קוראת את בלי גבולות בקדחתנות ובלי יכולת לעצור. תשאל מה לך ולזה הרי גם הבנות שלך כבר אמהות. אז זהו שבעיני זהו ספר על התפתחות ועל שחרור. ובכל דוגמא מעולם הילדים וההורים בעודם תלויים רשמית זה בזו אני מוצאת הרבה רלבנטי לעצמי ולשכמותי.לא כאן המקום להרחיב על כך. אבל תורה כשהיא שלמה היא כוללת הרבה יותר מהגלוי בה.
תודה
אסנת אלון
שלום שי,
באמצע הלילה סיימתי את הספר המופלא הזה, שעורר בי המון התרגשות. מהאמת הכנה החדה הבלתי מתפשרת שלך. מהחוצפה שלי להרגיש בקריאה בשני הספרים שלך שאני קוראת כמו וריאציה מוצלחת של עצמי,וריאציה שאני אוהבת, שמחוברת לעצמה בשלום, שכתבה ופרטה והמחישה וסידרה באופן מוחשי ומופלא בדיוק את המחשבות והאמונות ותפיסת העולם שלי אחת לאחת. תודה על האמת הזכה הזו שהבאת אתה, בנדיבות ותעוזה ואמונה מעוררות השראה.
אני חושבת שהתחושה הזו על אף חוצפתה, היא זו שגרמה לי להרגיש שאנחנו מכירים.
אני מרגישה צורך  להודות לך דווקא על המיקוד והפשטות שהצלחת להביא בשני הספרים האלה, המלאים חוכמה ותוכן לא פשוט בכלל, שהם מתנה גדולה בשבילי ולמשפחתי ואני מאמינה שהם לא פחות מאשר מתנה מרפאת לאנושות, לפחות לכל אותם ברי המזל שיזכו להנות מפירותיה, ולשמחתי הרבה והנרגשת הם הולכם ומתרבים 🙂
אז תודה גדולה על הספר החשוב והמרגש הזה.
נועה ילון

שי אור היקר,
לפני כשבוע קבלתי את הספרים שרכשתי מכם. קניתי את הספר כי הכותרת עצבנה אותי, מה זאת אומרת בליגבולות? על מה הוא מדבר שם?
קניתי אותו למרות זאת, כי מה שמעצבן אותי זה גם מה שמסקרן אותי. ואני אוהבת לפתוח את הראש…
התחלתי לקרוא השבוע, על אף שהספר סוחף, עצרתי בעמוד 308, הרגשתי שאני זקוקה לנשימה, לעכל אתהדברים הכל כך מרגשים/מטלטלים/ מעוררים שקראתי עד כה (פרקים מסויימים גם הקראתי לבן זוגי בקולרם) אני כותבת עוד לפני שסיימתי את הספר, (עודני בעמוד 308) כי כשאני מרגישה דברים אני כותבת, לאמחכה, כדי להודות לך על המתנה הזו!!!!הספר הזה סידר ובלגן לי את הדברים כאחד. ומתוך זה נולד משהו אחר על פני השטח, כבר מההתחלה. אהבתי מאד שהספר אינו מייעץ, זה לגמרי מעיד על כך שאתה סומך עלינו 🙂 מכוון אותי ואת בן זוגי אל עצמנו פנימה, לשאול שאלות, להרהר ולערער על אילו הורים/אנשים אנחנו רוציםלהיות ומה אנחנו רוצים בעצם שבאמת יקרה כאן!!!ווואו, המון תודה לך, לכם, התחלנו את החופש הגדול ממש בגדול- בזכות הספר!
בהערכה גדולה,
הילה